Yukarı
Halkbank Kültür ve Yaşam
fade
10504
post-template-default,single,single-post,postid-10504,single-format-standard,eltd-core-1.1.1,flow-ver-1.4,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-standard,eltd-fixed-on-scroll,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Evinizdeki Basit Malzemeleri Kullanarak Baharı Karşılamak İçin Yapabilecekleriniz

Hayatımıza yenilik, tazelik ve enerji getiren bahar günleri, evimizi düzenlemek, fazlalıklardan kurtulmak ve yeniden değerlendirebileceğimiz malzemeleri dönüştürmek için harika bir fırsattır. Biz de baharın gelişini kutlamak için evinizdeki basit malzemeler ve yaratıcılığınızı kullanarak neler yapabilirsiniz 8 maddelik listemizde bir araya getirdik.

1#

Bahar demek yeni hayat demektir, evinizdeki eski fincanları atmak yerine baharda dikeceğiniz bitkileriniz için yaratıcı saksılara dönüştürebilirsiniz.

2#

Baharın sembolü olan taze çiçekleri evinize mis gibi bir esinti katacak oda kokuları yapmak için kullanabilirsiniz.

3#

Baharı ve tazelik hissini içeceklerinize de taşımak için gül şerbeti yapabilirsiniz.

4#

Bahar temizliğinden sonra evinizin dekorasyonunda değişiklik yapmak isterseniz ahşap kasaları raf ya da sehpa olarak kullanabilirsiniz.

5#

Bahar geldiğinde bahçenizi, balkonunuzu çiçeklendirmeden önce filizlendirme işlemini yumurta kutularında kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

6#

Evinizdeki malzemeleri kullanarak masrafsız ve pratik saksılar yapmak için ise tek ihtiyacınız olan konserve kutuları ve renkli boyalar…

7#

İlkbahar ile beraber açan rengârenk ve hoş kokulu çiçekleri sofranız ve yiyecekleriniz için narin dekorlar olarak da değerlendirebilirsiniz.

8#

Bahar dendi mi akla gelen ilk aksesuar olan çiçeklerden yapılmış taçlarla kıyafetlerinize de ilkbaharın tazeliğini taşıyabilirsiniz.

 906 okunma

akin aksoy