Yukarı
Halkbank Kültür ve Yaşam
fade
7078
post-template-default,single,single-post,postid-7078,single-format-standard,eltd-core-1.1.1,flow-ver-1.4,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-standard,eltd-fixed-on-scroll,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

7 Madde İle Sonbaharın Moda Renkleri Ve Kombin Önerileri

Sonbaharın yaklaştığı bu günlerde ünlü modaevlerinin yeni koleksiyonları defilelerde boy göstermeye, vitrinlerde yer almaya başlıyor. Bu sezon sokakları esir alacak moda renkleri, kesimleri, tarzları araştırdık ve kombin önerilerimizde bir araya getirdik. Sezonun trendlerini kendi tarzınıza uyarlayarak kişiliğinize ve stilinize uygun kombinler yaratabilirsiniz.

Parlak Kırmızı Tonları
sonbahar kombini

Sezonun öne çıkan rengi kırmızı sadece üst giyimde değil, ayakkabı ve botlarda, paltolarda ve aksesuarlarda da tercih ediliyor. Baştan aşağı kırmızı giyinmek ise sonbahar-kış sezonunun en gözde trendlerinden biri oluyor.

Her Yerde Deve Tüyü
erkek, erkek moda

Deve tüyü rengi 2017-2018 erkek modasına damgasını vuruyor ve kombinler baştan aşağı deve tüyü rengine bürünüyor. Ayakkabı, palto ve takım elbisenizi deve tüyü renklerinde tercih edebilir, aksesuarlarınızla kontrast dokunuşlar yaratabilirsiniz.

Vintage Görünümlü Yapay Kürkler
sonbahar kombini, kürk, yapay kürk

Bir süredir moda dünyasına geri dönüş yapan kürklerin artık yapay olanları tercih ediliyor. Gerçek kürklere karşı tüm dünyada tepkiler yükselirken, bohem görünüşlü yapay kürkler sezonun en gözde parçalarından biri oluyor. 70’lerden günümüze dönüş yapan ekose parçaları kürkünüzle beraber kullanarak vintage görüntünüzü pekiştirebilirsiniz.

Kapitone (Quilt) Takımlar
quilt, erkek moda, erkek, takım elbise

Takım elbiselerden ziyade yorgan ve yatak örtülerinde görmeye alışık olduğumuz kapitone kumaşlar 2017 Sonbahar modasının getirdiği yeniliklerden biri. Üstelik sezonun bir diğer trendi olan parlak renkler kapitone kumaşlarla bulaşarak birbirinden şık takımlar oluşturuyor.

Pırıldayan Botlar
parlak bot, kadın

Kıyafetlerinize renk ve parıltı katacak botlar bu sezon gardırobunuzun en değerli parçalarından biri olacak gibi görünüyor. Pırıltılı botlarınızı, midi eteklerle ve asla modası geçmeyen trençkotlarla kombinleyebilirsiniz.

Kravatın Geri Dönüşü
sonbahar modası, takım elbise

Kravat bu sezon takım elbiselerin boyunduruğundan çıkarak spor kombinlerinizde de başrolü kapıyor. Farklı renklerde ve kesimlerde kravatlar, özellikle de örgü kravat modelleri erkek kombinlerine bu sonbaharın getirdiği yeniliklerden biri oluyor.

Çiçekli Elbiseler
elbise, sonbahar kombini, kadın

2017 yazının en gözde trendi olan çiçekli elbiseler sonbahar ve kış aylarında da kombinlerinizde yer almaya devam edecek gibi görünüyor. İster kısa ister midi ister uzun, çiçekli elbiseler bu sezon özellikle de trençkotların içinde uçuş uçuş bir şıklık yaratıyor.

 1,141 okunma

akin aksoy