Yukarı
Halkbank Kültür ve Yaşam
fade
10937
post-template-default,single,single-post,postid-10937,single-format-standard,eltd-core-1.1.1,flow-ver-1.4,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-standard,eltd-fixed-on-scroll,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
anne, çocuk

Annenize Kendi Ellerinizle Hazırlayabileceğiniz 8 Hediye

Anneler günü yaklaşırken en sevdiğimize nasıl bir hediye vereceğimizi düşünmeye başlarız. Çocukluğumuzdan beri her ürettiğimizi, her yarattığımızı, en ufak bir başarımızı bile coşkuyla karşılayan annemize en güzel hediye kendi ellerimizle üreteceğimiz ona özel bir armağan değil midir? Bu listemizde annenizi sevindirmek için hazırlayabileceğiniz hediye fikirlerini bir araya getiriyoruz.

1#

Anneniz sabah uyandığında ona en sevdiği lezzetleri, kendi el yazınızla yazdığınız bir not ve çiçeklerle süslediğiniz bir kahvaltı tepsisinde servis edin. Ne kadar sevindiğini gözlerinde göreceksiniz.

2#

Annenizin ve kendinizin birer fotoğrafını bir madalyon kolyenin iki yüzüne yerleştirin, aranızdaki tükenmez sevgiyi ölümsüzleştirin.

3#

Hemen her anne çiçeklere bayılır ve her ilkbaharda yeni çiçekler diker. Anneniz için hazırlayacağınız, kendi ellerinizle boyadığınız saksılarda emin olun ki en sevdiği çiçekleri yetiştirecek.

4#

Hayatınızın her anında yanınızda olan annenize bu yolculuğunuzu özetleyen bir fotoğraf albümü hazırlayın.

5#

Anneler derli toplu olmayı sever. Kendi ellerinizle süsleyerek ona layık hale getirdiğiniz bir takı kutusuna ise bayılır.

6#

Eğer eliniz sanata, ince işlere yatkınsa bu fırsatı kullanın ve anneniz için seramik ürünleri boyayarak ona özel süs eşyaları yaratın.

7#

Tatile gittiğinizde, deniz kenarında yürüyüşe çıktığınızda toplayacağınız deniz kabuklarıyla anneniz için rüzgârda dinlendirici sesini dinleyebileceği bir rüzgâr çanı yapabilirsiniz.

8#
anne, çocuk

Anneler Günü’nde ona hediye vermek hoşunuza gitse de amaç onu ne kadar sevdiğinizi hatırlatmak değil mi? Unutmayın ki annenize sarılıp öpmeniz de yeterli…

 1,133 okunma

akin aksoy